AMD išleis dar vieną Radeon HD 7800 serijos vaizdo plokštę


Per tą laikotarpį, kuris mus skiria nuo Sea Islands grafinių sprendimų pasirodymo, kompanija AMD planuoja išleisti dar vieną Radeon HD 7800 serijos vaizdo plokštę, praneša kolegos iš vokiečių resurso HT4U. Svarbu pažymėti, jog naujoko pagrindą sudarys grafinis procesorius Tahiti-LE, kuris, savo ruožtu, yra tas GPU, kuris naudojamas Radeon HD 7900 serijos adapteriuose.

Apie vaizdo plokštės tikslias charakteristikas kol kas nieko nežinoma, tačiau akivaizdu, kad savo spartos lygiu sprendimas bus tarp Radeon HD 7950 ir Radeon HD 7870. Modelis pasirodys prieš pat šventinių išpardavimų karštinę, kad ne tik patrauktų vartotoją, tačiau kartu ir „įpiltų druskos į žaizdą“ konkurentų stovyklai.

Neatmetama galimybė, jog rinkoje nauja vaizdo plokštė pasirodys kaip Radeon HD 7890. Šis modelis labai dažnai figūravo įvairiuose ganduose, kai buvo kalbama apie Southern Islands atstovus. Tuomet vaizdo plokštei buvo priskiriama 1536 universalių procesorių ir 1,5 GB GDDR5 operatyvios atminties. Taip pat turėtų likti 384 bitų magistralė, jungianti operatyviąją atmintį ir grafinį procesorių, duomenų pralaidumas sudarytų 216 GB/s, tekstūrinių ir rasterizacijos blokų skaičių atitinkamai lygus 96 ir 32.  Atitinkamai kaina turėtų būti per vidurį tarp dabartinių Radeon HD 7950 ir Radeon HD 7870.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos