AMD Trinity procesorius A10-5800K paspartintas iki 7870 MHz


Nors AMD negali konkuruoti su Intel produktyvių procesorių segmente, tačiau yra viena sritis, kurioje dabartiniai AMD sprendimai demonstruoja puikius rezultatus – tai spartinimas. Apie Vishera procesorių pasiekimus rašėme jau ne kartą, čia pasiektas maksimalus taktinio dažnio rezultatas šiuo metu sudaro 8670 MHz. Kadangi naujieji APU Trinity procesoriai naudoja tą pačią Piledriver architektūrą, pastarųjų spartinimo potencialas taip pat džiugina spartinimo gerbėjus.

Štai visai neseniai kompanija Gigabyte nusprendė priminti, jog prieš savaitę ekstremalaus spartinimo varžybų, vykusių Taivane, metu vietos entuziastas Hicookie paspartino hibridinį procesorių A10-5800K iki rekordinių 7807 MHz. Tam buvo panaudota motininė plokštė Gigabyte F2A85X-UP4 ir ne vienas litras skysto azoto.

Kaip dažniausiai tokiais atvejais atsitinka, palikti aktyvus tik du branduoliai (vienas modulis), įtampa buvo pakelta iki 1.98 V. Neatmetant spartinimo entuziasto nuopelnų, kompanija Gigabyte iš karto drąsiai pareiškė, kad tokio rekordo priežastis – puikiai pasirodžiusi motininė plokštė F2A85X-UP4, kuri pagaminta, naudojant pažangią maitinimo elementų bazę su Ultra Durable 5 koncepcija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos