AMD Vishera procesorius FX-8350 paspartintas iki 8,67 GHz


Beveik prieš savaitę spartinimo gerbėjų pasaulis stebėti, kaip vis naujus ir naujus taktinio dažnio rekordus muša AMD Vishera procesorius FX-8350.

Iš pradžių iki 8369 MHz procesorius paspartintas merginos iš Hong Kongo rankomis, vėliau keliais megahercais (iki 8371 MHz) šį pasiekimą pagerino entuziastas iš Taivano. Rodės, kad toks nedidelis progresas gali reikšti tik vieną – Vishera procesorių potencialas jau visiškai ant ribos. Tačiau panašu, kad praėjusi parą patvirtino, jog situacija yra visiškai kitokia: pasiektas naujas rekordas, kuris taip pat sparčiai buvo dar kartą pagerintas.

Iš pradžių iki 8471 MHz (t.y. visa šimtine) tą patį AMD Vishera FX-8350 paspartino spartinimo meistras Hicookie iš Taivano. Įtampa buvo pakelta iki 2.112 V, tuo tarpu iš aštuonių branduolių veiksnūs palikti tik du. Tiesa, laurais džiaugtis jis galėjo neilgai.

Tarsi kulka su savo rezultatu iššovė kitas taivanietis Andre Yang, kuris savo „augintinį“, taip pat FX-8350, paspartino dar labiau – iki įspūdingų 8670 MHz. Reikia pastebėti, jog šiuo atveju procesoriaus įtampa buvo kiek mažesnė – 2,064 V, taigi galbūt greitu metu sulauksime dar vieno rekordo.

Įdomu tai, jog paskutinysis pasiekimas yra antras kategorijoje „Absoliutus taktinis dažnis“ tarp AMD procesorių. Pirma vieta priklauso Bulldozer modeliui FX-8150 (8709 MHz), kurį paspartino tas pats Andre Yang. Antra vertus, jei kalbėtume tik apie Piledriver atstovus, tai dabartinis FX-8350 (Vishera) šiuo metu yra lyderis. Vis tik kažkas viduje kužda, kad tai dar ne pabaiga.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos