Atnaujinimas Android 4.2.1 sugražino Kalėdas ir gruodžio mėnesį


Korporacija Google skubos tvarka išleido atnaujinimą savo mobilių įrenginių linijai Nexus, kurie veikia Android 4.2 Jelly Bean versijos pagrindu. Savo ruožtu, kai kurie išmaniųjų telefonų Nexus 4, taip pat planšetinių kompiuterių Nexus 7 ir Nexus 10 vartotojai jau pranešė, kad jie jau turi galimybę įdiegti Android 4.2.1 į savo įrenginius.

Pagrindine priežastimi, kodėl Google taip skubėjo išleisti atnaujinimą neseniai pristatytai operacinei sistemai – tai skandalinga istorija su gruodžio mėnesio dingimu iš kalendoriaus, kuris prieinamas per aplikaciją People/Contacts. Pastaroji klaida iškilo, kai vartotojai norėjo pridėti priminimą apie kieno nors gimtadienį gruodžio mėnesį.

Be problemų su gimtadieniais nepatogumų kilo ir kitų svarbių datų bei įvykių atveju. Nežiūrint į tai, kad visa tai galėjo pasirodyti tik kaip linksmas įvykis, skandalas gana rimtai galėjo smogti per Google reputaciją, taigi paieškos gigantas tarsi sprinteris išleido Android 4.2.1. Reikia pažymėti, jog operacinės sistemos Android 4.2 Jelly Bean versija šiuo metu aktuali tik Nexus įrenginių savininkams, todėl kitų Android išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkams „Kalėdų pagrobimas“ tikrai negresia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos