Informacija apie Android 5.0 pasirodė kartu su nauju Sony telefonu


Dar visai neseniai mes tapo Android 4.2 oficialaus debiuto liudininkais, ir štai gana netikėtai pasirodė informacija apie kitą Google mobilios platformos versiją Android 5.0, kuri žinoma kaip Key Lime Pie (citrininis pyragas). Akivaizdu, jog paieškos gigantas ir toliau žada tęsti kulinarines tradicijas savo operacinės sistemos naujove redakcijose. Negana to, kartu su Android 5.0 testo NenaMark2 duomenų bazėje pasirodė dar neanonsuotas išmanusis telefonas Sony Xperia LT30i.

Pastarasis japonų gamintojo telefonas minimas kaip modelio Sony LT30p (Xperia T) „pusbrolis“. Tikėtina, jog naujokas gali priklausyti būsimai Google Nexus linijai, taigi visai nenuostabu, jog testavimas vykdomas būtent su Android 5.0 – juk visi Google išmanieji telefonai, kuriami kartu su partneriais, gauna naujausią Android versiją.

Apie Android 5.0 Key Lime Pie naujoves ir funkcionalumą kol kas kalbėti dar per anksti, kadangi ši operacinės sistemos versija debiutuos ne anksčiau kaip 2013 m. pavasarį. Apie išmanųjį telefoną Sony LT30i taip pat ypatingai daug nežinoma, tačiau jau dabar aišku, jog jis gaus 4,5“ įstrižainės ekraną su 1280 x 720 taškų raiška, jame greičiausiai bus įdiegtas Qualcomm procesorius su Adreno 220 grafika. Reikia pripažinti, jog tai tik pirminės specifikacijos, tuo tarpu serijinių modelių charakteristikos gali šiek tiek skirtis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos