Antec Three Hundred Two AB: žaidimų gerbėjams skirtas korpusas


Kompanija Antec pranešė, jog vartotojai jau gali įsigyti jos naują produktą – žaidimų gerbėjams skirtą kompiuterinį korpusą Three Hundred Two AB (All Black), kuris priklauso firminei produktų linijai Gaming Series. Pirmą kartą kompanija savo naujieną demonstravo dar liepos mėnesį, kai Taivano sostinėje Taipėjuje vyko paroda Computex 2012.

Pastaroji Three Hundred Two modifikacija yra visiškai juoda tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Korpuso matmenys sudaro 565 x 290 x 525 mm, svoris – 2,9 kg, priekinė dalį dengia grotelės. Pastarojo MidTower tipo sprendimo pilnai užtenka ATX, Micro-ATX ar Mini-ITX tipo motininėms plokštėms, iki 318 mm ilgio vaizdo plokštėms, taip pat iki 170 mm aukščio bokšto tipo procesorių aušintuvams. Be viso kito, gamintojas garantuoja, kad tilps trys 5,25“ formato, šeši 3,5“ formato ir keli 2,5“ formato įrenginiai.

Galinėje korpuso dalyje yra aštuonios nišos, kurios skirtos papildomoms PCI/PCI Express plokštėms. Komplekte bus galima rasti du TwoCool Fan ventiliatorius, iš kurių vienas (140 mm) sumontuotas viršuje, o kitas (120 mm) – galinėje sienelėje. Be to, dar du papildomus 120 mm ventiliatorius (jei tik bus poreikis) galima sumontuoti priekyje ir ant šoninės sienelės. Korpuso priekyje bus galima rasti du USB 3.0 lizdus, taip pat ausinių ir mikrofono išvestis.

Šiuo metu Antec Three Hundred Two AB galima įsigyti britų el. parduotuvėje Ebuyer.com, kurioje už šį korpusą prašoma apie 60 svarų sterlingų (~ 260 lt). Reikia tikėtis, kad greitu metu Antec naujokas pasirodys ir mūsų rinkoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos