Apple iPhone 5S gamyba prasidės dar iki Naujųjų metų?


Išmanusis telefonas iPhone 5 dar tik pradėjo savo žygį į parduotuvių lentynas, tačiau internete jau pasklido gandai apie naujos kartos Apple telefoną.

Resursas DigiTimes, nurodydamas kinų leidinį Commercial Times, pranešė, jog artimiausiu metu kompanija Apple pradės bandomąją naujos iPhone 5 versijos, žinomos kaip iPhone 5S, gamybą. Testinę partiją, kurios gamyba startuos gruodžio mėnesį, sudarys maždaug 50 – 100 tūkst. įrenginių.

Šaltinio teigimu, problemos su iPhone 5 gamybos sparta, su kuriomis susiduria Apple, privertė paspartinti atitinkamų iPhone 5S komponentų sertifikavimo procesą. Sprendžiant iš preliminarių duomenų, naujoji išmaniojo telefono modifikacija bus pradėta masiškai gaminti jau 2013 m. I ketvirtyje. Jei šaltinio pateikta informacija teisinga, naujasis iPhone 5S publikai gali būti pristatytas žymiai anksčiau, nei laukia daugelis vartotojų bei rinkos ekspertų.

Priminsime, jog iš pradžių Apple savo išmanųjį telefoną iPhone išleido vasarą, tačiau šis scenarijus buvo sugadintas su iPhone 4S pasirodymu, kuris debiutavo tik 2011 m. spalio mėnesį. Savo ruožtu, iPhone 5S premjera buvo pastumta rudeniop. Tokiu būdu, logiška tikėtis, kad pamaina pasirodys po metų – 2013 m. rudenį. Taip pat manoma, jog Apple savo naujos kartos planšetinį kompiuterį iPad išleis ketvirčiu vėliau, nei išmanųjį telefoną iPhone 5S.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos