Apple išleido iTunes 11


Suspėjusi beveik paskutinį momentą, kompanija Apple laikėsi duoto pažado ir iTunes 11 vis tik išleido „lapkričio mėnesį“. Priminsime, jog iTunes 11 prezentacija įvyko dar rugsėjo mėnesį kartu su išmaniuoju telefonu iPhone 5. Pastarasis sėkmingai pardavinėjamas, tuo tarpu firminė Apple aplikacija šiek tiek užsilaikė.

Naujausia iTunes versija, kuri skirta Mac ir PC sistemoms, turi žymiai supaprastintą grafinę vartotojo sąsają. Netgi pati kompanija iš Kupertino labai pabrėžia, kad „naujas iTunes atrodo paprastai, kadangi jis iš tikrųjų yra paprastas“. Su nauju bibliotekų atvaizdavimu nuo šiol dar lengviau peržiūrėti turimą muziką, TV laidas ir filmus. Išplečiamas albumų sąrašo atvaizdavimas leidžia peržiūrėti kiekvieno albumo dainas, kartu jūs galite peržiūrėti ir visą muzikinę biblioteką. Patobulintas MiniPlayer leidžia lengvai valdyti muziką labai nedidelės įrankių juostos dėka.

Integracijos su iCloud dėka, muzika, filmai ir TV laidos, kurios vartotojo yra įsigytos su bet kuriuo iOS įrenginiu arba Mac OS X kompiuteriu, patogiai atvaizduojamos ir iTunes bibliotekoje su PC sistema. iCloud taip pat įsimena, kur jūs baigėte žiūrėti filmą, mėgstamą vaizdo klipą ar TV laidą, nepriklausomai nuo to, per kurį įrenginį visa tai žiūrėjote.

iTunes Store, App Store ir iBookstore dizainas taip pat buvo perdirbtas, kad turinio pirkimo procesas būtų paprastesnis. Rekomenduojamas turinys vaizduojamas tiesiai viršuje. Taip pat yra ir istorijos peržiūros galimybė – joje atvaizduojama visa muzika, filmai ir TV programos, į kurias vartotojas atkreipė dėmesį. iCloud saugo peržiūrų istoriją iš visų vartotojo įrenginių.

Naujausia iTunes 11 versija, skirta Mac OS X ir Windows, prieinama per Software Update вMac App Store, taip pat per oficialių puslapį www.itunes.com

  • Atsisiųsti iTunes 11 iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos