Apple susirūpino išmaniųjų telefonų vibracijos režimu


Vietoj vibracinio režimo įjungti vizualinę priminimų sistemą kol kas dar niekas nesugalvojo…

Jungtinių Valstijų patentų ir prekinių ženklų valdybos (USPTO) puslapyje publikuota kompanija Apple patentinė paraiška, kuri aprašo mobilių įrenginių vibracijos sistemą ir vadinasi „Vibration in Portable Devices“.

Kompanija Apple siūlo patobulinti begarsį išmaniojo telefono darbo režimą, kuriuo jis informuoja apie įeinančius skambučius ir SMS žinutes pradėdamas vibruoti. Matyt, kompanijos iš Kupertino specialistams dabartinė vibracijos sistema sukėlė nemažai problemų, pavyzdžiui, trikdo per dideliu triukšmo lygiu, kai telefonas yra ant kieto paviršiaus, o nuo stalo, matyt, nuolat krenta visi daiktai, kai tik pradeda vibruoti išmanusis iPhone.

Naujoji Apple idėja numato, kad į telefoną integruoto specialaus judesio daviklio ir mikrofono dėka bus sekamas vibracijų intensyvumas. Jei pasirodys, kad taip sukeliamo triukšmo lygis yra didesnis už aplinkos akustinį foną, vibravimo parametrai gali būti automatiškai pakoreguoti.

Taip pat svarstoma galimybė atjungti vibravimo režimą ir pervesti išmanųjį telefoną į vizualinio informavimo režimą. Be to, gali būti aktyvuotas nedidelio garsumo akustinis režimas.

Apie praktinius tokių patente aprašytų technologijų diegimo planus kompanija Apple kol kas nekomentuoja.

2 komentarai (-ų)

  1. laimis parašė:

    SgsIII turi gera funkcija. Jei praleidi skambucius o tel guli .. zinoma gali matyti led perspejancius blyksnius bet jei led ishjungti kelent tel jis suvibruoja taip pranesdamas kad yra praleistas skambutis ar atejusi zinute

  2. Apple fanas parašė:

    Isprotejo jie su savo tuo patentavimu


Kitos kategorijos naujienos