Apple svarsto galimybę savo produkciją pardavinėti per eBay


Resursas 9to5Mac praneša, jog maždaug prieš mėnesį virtualiame aukcione eBay pasirodžiusi parduotuvė Refurbished Outlet yra tiesiogiai susijusi su kompanija Apple. Per šią virtualią vitriną šiuo metu pardavinėjami gamintojo suremontuoti „obuoliniai“ produktai, o kainos tos pačios, kaip ir oficialiose parduotuvėse.

Įdomu tai, jog per eBay nusipirkę Apple produktus, jie turi tokias pačias garantinio aptarnavimo ir grąžinimo sąlygas, kaip ir Apple Store pirkėjai. Mobilūs įrenginiai, šaltinių teigimu, komplekte turi naujas baterijas, taip pat yra atnaujintas ir pats komplektas, suteikiama metų garantija, taip pat atnaujinama programinė įranga iki aktualios versijos.

Deja, kol kas el. parduotuvė Refurbished Outlet prieinama tik Jungtinių Valstijų gyventojams. Kartu teigiama, kad kai kurių valstijų gyventojai gali sutaupyti mokesčių sąskaita,  įsigydami atstatytą Apple įrenginį per eBay, o ne per firminę parduotuvę Apple Store. Juo labiau, kad viską galima apmokėti, neišėjus iš namų – tam puikiai tiks PayPal sistema.

Šaltiniai tvirtina, jog „refurbished“ produktų pasirodymas eBay sistemoje yra tik pirmoji kregždutė, kadangi vėliau Apple gali pasirodyti ir su naujais produktais, kuriuos pardavinės tiesiogiai. Reikia tikėtis, kad pardavimų geografija bus platesnė, nei vien tik JAV rinka. Tačiau kaip bus iš tikrųjų, parodys tik laikas, kadangi tiek Apple, tiek eBay atstovai atsisakė ką nors komentuoti šiuo klausimu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos