Ar jau užsirašėte į Curiosity kolūkį?


Curiosity — What’s Inside the Cube?, eksperimentinis Peter Molyneux kūrinys, pagaliau pasirodė ir prieinamas visiems norintiems. Kai kuriems jis tikrai sapnavosi, šio paslaptingo projekto laukė daugelis. Ir koks jis?

Viskas, ko iš jūsų bus reikalauja – tai naikinti kubelius Curiosity kolūkyje.

Lapkričio 6 d. šis studijos 22Cans sukurtas MMO žaidimas pasirodė mobiliuose įrenginiuose su iOS, tuo tarpu dar po paros – Android sprendimuose. Projektas yra NEMOKAMAS, parsisiuntimų skaičius neribojamas, užtenka tik turėti įrenginį su minėtą programine platforma – planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar šaldytuvą. Tačiau ar iš tikrųjų Curiosity yra žaidimas? Ar galima „žaidimu“ pavadinti tai, kad jūs, aš ir jis su ja staiga apsijungiame virtualiame kolūkyje, kad… kastume! O nugalėtojas bus tik vienas, žinoma, jei kolūkiuose tokių būna. Galbūt žaidimo herojų paprasčiau pavadinti juodadarbiu ūkininku?

Jei trumpai, veikimo esmė tokia: jums suteikiamas didžiulis virtualus kubas, surinktas iš milijonų (o gal net ir trilijonų, kas ten žino?) fragmentų. Konstrukcija daugiasluoksnė, o kolūkiečiams reikia naikinti smulkius kubelius, kad būtų nuimtas sluoksnis po sluoksnio. Taip jūs kada nors pasieksite ir centrą, kur „paslėptas paslaptingasis prizas“. Žaidimo debiuto metu jau buvo užsiregistravę virš 160 tūkst. vartotojų, o šis tuntas jau sunaikino pirmąjį sluoksnį, po truputį pradėdamas doroti antrąjį. Kalbama, jog kapstymo proceso metu kolūkiečiai gaus monetų, kurias bus galima išleisti bonusams ir… bomboms. Aišku, ne konkurentų naikinimui, o nekenčiamų kubelių pašalinimui.

Norintiems sudalyvauti kapstymo procese, galima pasinaudoti žemiau pateiktomis nuorodomis ir įsidiegti žaidimą į savo iOS ar Android įrenginį:

  • Parsisiųsti Curiosity — What’s Inside the Cube?: nuoroda (App store), nuoroda (Google Play)

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos