Assassin’s Creed 3 – per pirmą savaitę parduota 3,5 mln. kopijų!


Štai šitaip Assassin’s Creed 3 susidoroja su savo konkurentais žaidimų rinkoje…

Iš ketvirčio finansinės ataskaitos, kuri tapo malonia išimtimi po galybės prieš tai patirtų nuostolių, galima matyti, jog Ubisoft pagaliau gali išdidžiai pakelti galvą: kompanija raportavo, jog projektas Assassin’s Creed III visiškai pateisino į jį sudėtas viltis – per pirmą pardavimų savaitę buvo realizuota 3,5 mln. kopijų, ir tai yra tik žaidimų konsolėms skirtų versijų statistika. Kompanijos atstovai tvirtina, kad trečiajai serijos daliai pavyko dvigubai viršyti finansinius rezultatus, kuriuos anksčiau demonstravo Assassin’s Creed: Revelations.

PC platformai skirta Assassin’s Creed 3 versija turėtų dar labiau sutvirtinti (bendrus) finansinius žaidimo pasiekimus: jos pasirodymas laukiamas 2012 m. lapkričio 20 d. Š. Amerikos rinkoje ir lapkričio 20 d. – Europoje.

Beje, mobiliai žaidimo versijai Assassin’s Creed 3: Liberation pasisekė ne taip smarkiai. Viso to priežastimi galima laikyti ne itin populiarią mobilią žaidimo konsolę PS Vita, kuriai ir skirtas šis žaidimas. Matyt, kompanijai kitą kartą teks gerai pagalvoti, prieš imantis projektų ne taip smarkiai paplitusiems žaidimų įrenginiams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos