ASUS mažina Windows RT planšečių kainas, prijungiama klaviatūra – dovanų


Panašu, jog nuo žodžių sudaryti tikrą konkurenciją planšetiniams kompiuteriams Microsoft Surface kompanija ASUS pereina prie realių darbų. Nors nuo pat pradžių buvo manoma, kad 10“ įstrižainės ekraną turintis VivoTab RT bus siūlomas už $599, o prijungiamą klaviatūrą bus galima papildomai įsigyti už $199, realios kainos pasirodė mažesnės.

Jei kalbėtume skaičiais, planšetinis kompiuteris su keturių branduolių 1,3 GHz procesoriumi Tegra 3 ir 32 GB duomenų kaupikliu amerikiečių parduotuvėse galima įsigyti už $549. Be to, iki šių metų gruodžio 31 d. kompanija ASUS pasiruošusi nemokamai atiduoti prijungiamą klaviatūrą kiekvienam VivoTab RT pirkėjui, jei šis galės įrodyti atitinkamo planšetinio kompiuterio įsigijimo faktą.

Docking-stotelės buvimas leidžia ne tik pasinaudoti USB jungtimi, klaviatūra ir lietimui jautriu laukeliu, tačiau ir padidinti baterijos darbo laiką iki 16 valandų. Faktiškai, jei tiesiog naršytume Internete, tai VivoTab RT autonominiu režimu galėtų veikti iki 21 valandos. Priminsime, kad planšetė siūloma su operacine sistema Windows RT, o esant $549 kainai ir nemokamai docking-stotelei ASUS sprendimas gali tapti puikia Microsoft Surface alternatyva, kadangi ši kainuoja $499 be klaviatūros, tuo tarpu už modelį su klaviatūra pirkėjui teks atiduoti visus $599.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos