ASUS užlaiko ultrabookų – transformerių Taichi tiekimą


Tarp daugybės būdų pabandyti paversti draugais ultrabooką ir planšetinį kompiuterį viename įrenginyje kompanija ASUS surado savo, kuris buvo realizuotas Taichi serijos produktuose. Šiuo atveju ultrabookai su Intel Ivy Bridge platforma gavo sensorinį ekraną ant išorinio dangčio, taigi užverstas Taichi – tai planšetė, tuo tarpu atverstas – jau ultrabookas.

Resursas Computerworld, nurodydamas kaip šaltinį kompanijos Asus atstovus, pranešė, kad Taichi serijos modeliai (bent jau JAV rinkos atžvilgiu) užsilaikys iki gruodžio mėnesio. Deja, kodėl taip įvyko, oficialių paaiškinimų nėra, taip pat nebuvo gautas atsakymas, ar toks užlaikymas palies ir kitus pasaulio regionus.

Tokia įvykių eiga kiek netikėta, kadangi ASUS Taichi pardavimai turėjo prasidėti spalio mėnesį, iš karto po Windows 8 finalinės versijos debiuto, o nemažai amerikiečių el. parduotuvių jau siūlė rezervuoti įvairias ASUS Taichi modifikacijas: modelis su Intel Core i5 ir 128 GB SSD kaupikliu buvo įvertintas $1299 (~ 3500 lt), tuo tarpu modifikacija su Intel Core i7 ir 256 GB SSD duomenų kaupikliu – $1599 (~ 4315 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos