ASUSPRO BU400: naujas verslo klasės ultrabookas


Kompanija ASUS anonsavo savo naują ultrabooką ASUSPRO BU400, kuris visų pirma skirtas verslo segmento ir valstybinių institucijų vartotojams.

Nešiojamas kompiuteris gali būti komplektuojamas 22 nm Ivy Bridge architektūros procesoriais Intel Core i5 arba Core i7. Bazinę konfigūraciją sudaro 4 GB operatyvios atminties ir 320 GB talpos kietas diskas.

14“ įstrižainės ekrano raiška sudaro 1366 x 768 taškų (kaip opciją galima pasirinkti ir 1600 x 900 raiškos), taip pat pagal pageidavimą galima išsirinkti ir modifikaciją su sensoriniu ekranu. Kai kurios ultrabooko versijos gali turėti ne tik Intel HD grafiką, tačiau ir diskretinę vaizdo plokštę nVidia NVS 5200M.

ASUSPRO BU400 komplektacija taip pat numato Wi-Fi 802.11b/g/n ir Bluetooth 4.0 adapterius, Gigabit Ethernet lizdą, web kamerą, atminties kortelių skaitytuvą, tris USB 3.0 lizdus, HDMI ir D-Sub lizdą. Už saugumą atsakingas Trusted Platform Module (TMP) modulis ir daktiloskopinis sensorius; taip pat yra galimybę kaupiklyje šifruoti duomenis. Ultrabooko svoris sudaro 1,64 kg

Be viso kito prieinama Intel Wireless Display technologija, kuri leidžia iš ultrabooko į išorinį monitorių ar televizorių perduoti aukštos raiškos vaizdinę medžiagą.

Galiausiai galima priminti, kad nešiojamame kompiuteryje gali būti įdiegta operacinė sistema Windows 7 arba Windows 8. Deja, apie ASUSPRO BU400 kainą gamintojas kol kas nieko nepranešė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos