AttackOfTheCute – mieliausias Interneto puslapis


Šis rudens penktadienis nelepina saule ir šiltu oru, tad belieka tūnoti namie/ofise ir spoksoti į monitorių. Vis tik galima ir iš to išpešti naudą: siūlome aplankyti vieną iš mieliausių Interneto projektų – AttackOfTheCute.

Čia galima pamatyti tikrai simpatiškų gyvūnėlių (ir ne tik) nuotraukų, užfiksuotų įdomiose situacijose. Svarbu tai, jog tame puslapyje autoriai atidžiai renkasi, kad vaizdai būtų kokybiški, tad neužtenka vien tik pasiimti savo iPhone ir nufotografuoti savo augintinį, tupintį ant palangės.

Po visų technologinių puslapių užsukus į AttackOfTheCute, tarsi patenki į tikrą gyvūnų pasaulį: tiek daug mielų gyvūnėlių, jog kartais betrūksta tik profesoriaus Ričardo Kazlausko, išlendančio iš už kampo ir pradedančio pasakoti visokiausias įdomybes apie nuotraukų herojus. Taigi pabandykime pailsėti nuo visokiausių „procų“, „gigabaitų“ ir „smartfonų“ ir pasimėgaukime mielais gyvūnijos pasaulio sutvėrimais.

Priminsime, kad radę tikrai įdomių internetinių projektų, galite mums atsiųsti puslapio adresą bei aprašymą, kodėl jis toks išskirtinis.

Paveiksliukas Evernote gerbėjams

Nuostabi laputė Firefox mylėtojams

Paveiksliukas VPN gerbėjams

Paveiksliukas eDonkey, eMule, zMule ir panašių programų vartotojams

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos