Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition pasirodys 2013 m. vasarą


Tamsioje girioje tamsi trobelė stovi, o ją saugo tamsos riteris…

Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition, garsiojo RPG žaidimo perdarytas variantas, pasirodys po mažiau nei metų, mano kompanijos Beamdog kūrėjai. Tuo tarpu šio mėnesio pabaigoje, lapkričio 28 d., prekyboje pasirodys perdaryta Baldur’s Gate pirmoji dalis.

„Enhanced Edition mes ketiname išleisti 2013 metais – greičiausiai iki vasaros pabaigos“, – patikslino Beamdog vadovas ir projekto kūrybinis vadovas Trent Oster. Žaidimas kuriamas, naudojant įprastą schemą: naudojamas naujas varikliukas, „aukštos kokybės muzika“, papildoma medžiaga.

Taip pat patvirtinta, jog mobili žaidimo versija bus skirta tik planšetiniams kompiuteriams. „Mes optimizavome ir paleidome projektą išmaniajame telefone iPhone 4, tačiau vartotojo sąsaja tiesiog nepritaikyta tokiam mažam ekranui: teksto neįmanoma perskaityti, o į mygtukus į kitus elementus neįmanoma pataikyti pirštu“, – paaiškino Trent Oster. Vis tik Beamdog žada dar „padirbėti prie vartotojo sąsajos, kad ateityje galėtų išleisti ir iPhone versiją“. Iš esmės, Enhanced Edition kol kas bus skirta tik PC, Mac platformoms, iOS ir Android planšetiniams kompiuteriams.

Galiausiai Trent Oster pridūrė, kad trečioji Baldur’s Gate dalis taip pat planuojama išleisti, tačiau dabar viskas priklausys nuo to, ar susilauks pirmieji du projektai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos