Samsung: „Be mūsų technologijų nebūtų jokių iPhone ir iPad“


Karinių veiksmų nutraukimas Gazos ruože yra įrodymas, jog lengviau pasiekti susitarimo Artimuosiuose Rytuose, nei sutaikyti kompanijas Samsung bei Apple. Visi, kurie tikėjo Samsung ketinimais sekti kompanijos HTC pėdomis ir sudaryti tarplicencinę sutartį su Apple, dabar gali tikėtis kažko naujo. Visai neseniai Samsung Mobile Communications padalinys pranešė, kad be korėjiečių elektronikos giganto technologijų kompanija Apple negalėtų pagaminti savo išmaniųjų telefonų iPhone.

„Tiesa yra ta, jog be kompanijai Samsung priklausančių bevielių technologijų patentų Apple negalėtų užsiimti savo mobilių įrenginių gamyba. Kaip jau žinote, Samsung labai griežtai žiūri į savo autorinių teisių apsaugą“, – žurnalistams pareiškė Samsung mobilaus padalinio vadovas Jong-Kyun Shin.

JK Shin visa tai pasakė po to, kai JAV Fedralinė prekybos komisija (ITC) nusprendė peržiūrėti preliminarų teismo sprendimą, kuriame kalbama, kad Apple nepažeidė keturių P. Korėjos kompanijos patentų iPhone ir iPad gamyboje. Galutinis verdiktas turėtų būti priimtas kitų metų sausio mėnesį, o iki tol dar yra laiko įtakoti ITC nuomonę. Sprendimas, kuris būtų nepalankus Apple, reikštų, jog iPhone ir iPad būtų uždrausti Jungtinių Valstijų rinkoje.

Samsung mobilaus padalinio vadovas taip pat teigė, jog kompanija neveda jokių derybų su Apple, kaip tai atsitiko HTC atveju. Susitarimas tarp Apple ir HTC numato, jog taivaniečių kompanija artimiausius dešimt metų galės naudoti Apple patentus, tačiau už juos turės mokėti (analitikų teigimų, už kiekvieną Android įrenginį HTC mokės apie 6 – 8 JAV dolerius). Tokiu būdu, HTC galės lengviau atsipūsti, kadangi žinos, jog iš Apple nebus jokių teisminių išpuolių, o kompanija galės ramiai susikoncentruoti ties produktų kūrimu. Pikti liežuviai kalba, jog analogiškas susitarimas gali būti pasiektas tarp Apple ir Google, tad vėliau kompanijai iš Kupertino bus lengviau kovoti prieš Samsung.

Pranešama, jog naujas teisminių kovų etapas prasidės 2013 m. Tam ruošiasi abi kompanijos: štai kompanija Samsung jau ruošia ieškinius, kuriuose „pažeidėjais“ bus paskelbti iPad mini, iPad 4 ir naujausias iPod touch, tuo tarpu Apple savo kaltinimų sąrašą papildė Galaxy Nexus, Galaxy S III, Samsung GALAXY Note 10.1 ir kitais korėjiečių kompanijos produktas.

Šaltinis: TipTop.lt

4 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Korėjiečiai, kovokit!!!

 2. adv_lt parašė:

  Advokatams aukso kasykla 🙂

 3. BigR parašė:

  Laukiu nesulaukiu, kaip viskas baigsis. 😀

 4. Tropics parašė:

  Buvo tarsi vieša paslaptis, bet dabar garsiai patys pasakė :)) įdomu, kaip čia viskas išsivers.


Kitos kategorijos naujienos