Call Of Duty: Black Ops 2 britai išpirko akimirksniu


Visai neseniai rašėme, jog Microsoft žaidimas Halo 4 pasiekė šių metų rekordą – per pirmą pardavimų parą vien JAV rinkoje iš pardavimų buvo gauta 220 mln. JAV dolerių. Vis tik panašu, jog tik Xbox 360 skirtas projektas greitai gaus deramą konkurentą.

Štai D. Britanijoje žaidimų fanatai vos per kelias minutes įsigijo 10 000 Call Of Duty: Black Ops 2 kopijų. Apie šį pasiekimą papasakojo parduotuvių tinklo Blockbuster vadovas Gerry Butler. Jis teigė, jog įsigyti žaidimą buvo galima visose 450 tinklo parduotuvių, ir visi jie buvo sausakimši, nors pardavimai startavo praktiškai naktį. Dabar belieka laukti naujienų iš leidėjo Activision, kuris susumuos pardavimų rezultatus ir galės pateikti tikrai įspūdingus skaičius. O kas vyko britų tinklo Blockbuster pardavimų taškuose, galite pamatyti iš žemiau esančių fotografijų.

Priminsime, kad Call Of Duty: Black Ops 2 debiutavo lapkričio 13 d., jį gali įsigyti PC, XBOX 360 ir PlayStation platformų savininkai. Projekto leidėjas Activision taip pat ruošiasi ir Wii U versijos premjerai, kuri JAV atveju įvyks lapkričio 18 d., o Europos rinkoje – lapkričio 30 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos