BlackBerry Messenger leidžia nemokamai skambinti per Wi-Fi


Aplikacija BlackBerry Messenger 7 visai neseniai buvo atnaujinta, tokiu būdu, joje atsirado nauja funkcija BBM Voice. Šios balso perdavimo galimybės dėka vartotojams nuo šiol nebus vargo atlikti nemokamus skambučius, pasinaudojant Wi-Fi ryšiu.

Gandai aplikaciją BlackBerry Messenger jau perkėlė ir į Android bei iOS įrenginius

BBM Voice leidžia tuo pačiu metu skambinti ir siųsti tekstinius pranešimus. Balso perdavimo funkcija bus aktyvuota iš karto, be būtinybes prieš tai surinkti teksto. Tiesa, funkcija kol kas yra beta testavimo stadijoje, o jos sklandžiai veiklai būtinas įrenginys su operacine sistema BlackBerry 6 arba naujesne. Antra vertus, kompanija RIM planuoja šią funkciją ir į įrenginius su BlackBerry 5.

Aplikacijoje taip pat bus galima rasti „vizualinį indikatorių“, kuris parodo, ar galima konkrečiu metu paskambinti vienam ar kitam vartotojui. Funkcija suderinama su standartiniais BlackBerry aksesuarais, kaip, pavyzdžiui, Bluetooth ausinėmis. Aišku, skambinti galima ir pasinaudojant standartiniu mikrofonu.

Kanadiečių kompanija RIM akcentuoja, jog funkcija BBM Voice sukurta tam, kad „jūs galėtumėte skambinti namo kelionių metu ir nesijaudinti dėl už ryšį pateikiamų sąskaitų. Ji reikalinga tam, kad galėtumėte iš karto pasidalinti naujienomis, greitai paaiškinti sudėtingus momentus ir dirbti kartu su kolegomis. Jei jūsų idėjos yra per didelės tam, kad apie jas parašytumėte – visuomet yra BBM Voice“.

Akivaizdu, kad tai turėtų suteikti daugiau galimybių BlackBerry mobilių įrenginių savininkams. Ir dar maloniau, kaip kompanija, balansuojanti ties finansinės bedugnės riba, sugeba neužmiršti, kad reikia galvoti ne tik apie išlaidų mažinimą, tačiau ir apie esamus vartotojus.

Vienas komentaras

  1. Nemanau parašė:

    yra daugybe app leidzianciu skambinimma per wifi. Kaip tokios Viber, Kakaotalk ir daug kt. tiek android, tiek ios, tiek windows8


Kitos kategorijos naujienos