Prekyboje pasirodė Call of Duty: Black Ops II


Linksmų naujų 2025-ųjų metų jums linki linksmieji zombiai…

Lapkričio 13 d. prekyboje pasirodė pirmo asmens šaudyklė Call of Duty: Black Ops II, kuri šiuo metu prieinama PC, XBOX 360 ir PlayStation 3 savininkams. Projekto leidėjas Activision taip pat ruošiasi ir Wii U versijos premjerai, kuri JAV atveju įvyks lapkričio 18 d., o Europos rinkoje – lapkričio 30 d. Kaip jau tapo įprasta, bus prieinamas standartinis ir kolekcinis leidimas.

Call of Duty: Black Ops II žaidėjus nukels į 2025 m. Po daugiau nei dešimties metų, studijos Treyarch kūrėjų sumanymu, tarp JAV ir Kinijos prasidės karas, kadangi kinai uždraus retųjų metalų eksportą į kitas šalis, tuo tarpu amerikiečiai, aišku, imsis ginti demokratinių pasaulio ekonomikų interesus. Taigi po 13 metų kariaus tik robotai, bepiločiai lėktuvai, kariniai sausumos ir jūrų dronai bei kitokia elektronikos pilna technika. Žodžiu, pasitelkę futuristines technologijas, teroristai įvelia JAV ir Kiniją į tikrą karą, tuo tarpu mūsų užduotis bus sutrukdyti teroristams įgyvendinti jų piktus kėslus, kurie gali išnaikinti visą likusį pasaulį.

Žaidimui buvo išrastos vieno žaidėjo kampanijos, taip pat bus galima varžytis ir daugelio žaidėjų režime, o komandinis režimas leis šaudyti nuolat puolančius… zombius. Taip, be gyvųjų (vaikščiojančių) numirėlių vėl negalėsime apsieiti (pasirodo, tema vis dar nėra išsemta, kaip gali pagalvoti daugelis žaidėjų). Bet kokiu atveju, Activision labai daug tikisi iš šio projekto.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos