Club 3D Radeon HD 7870 jokerCard: pirmasis Tahiti LE atstovas


Kiek anksčiau rašėme apie tai, jog kompanija AMD ketina rinkoms pristatyti grafinio procesoriaus Tahiti LE pagrindu sukurtą vaizdo plokštę, kuri kompanijos viduje vadinama Radeon HD 7890. Tiesa, etaloninio varianto gamintojas neketina išleisti, o naujoką tik pristatyti lapkričio 27 d., vėliau visą atsakomybę perduodant partneriams.

Panašu, kad partneriai per daug nekantrūs, kad lauktų AMD premjeros. Štai kompanija TUL Corporation, kuri be viso kito yra ir Club 3D prekinio ženklo savininkė, nusprendė savo anonsą surengti savaite anksčiau. Tokiu būdu, mums buvo pristatyta vaizdo plokštė Radeon HD 7870 jokerCard, apie kurią galima sužinoti oficialiame kompanijos puslapyje.

Kaip ir buvo tikėtasi, naujokas tapo tikru „džokeriu“ tarp visų kitų Radeon HD 7870 modelių. vaizdo plokštėje įsitaisė GPU Tahiti LE su 1536 universaliais procesoriais, jame įdiegta 2 GB GDDR5 operatyvios atminties, kuri su grafiniu procesoriumi susisiekia 256 bitų magistralės dėka. GPU taktinis dažnis – 925 MHz, kuris gali būti dinamiškai padidintas iki 975 MHz. Operatyvioji atmintis dirba 6000 MHz dažniu. Už vaizdo išvedimą atsakingos po vieną HDMI, DVI, taip pat kelios mini-DisplayPort jungtys. Aušinimo sistemą sudaro firminis sprendimas CoolStream, kuriame panaudotas radiatorius su termo vamzdeliais ir vienu 92 mm ventiliatoriumi.

Deja, bet apie Radeon HD 7870 jokerCard kainą kol kas nieko nepranešama, nors galima tikėtis, kad tai bus sprendimas, kuris užims viduriuką tarp etaloninio Radeon HD 7870 ir Radeon HD 7950. Tokiu būdu, galima konstatuoti, jog jei viena kompanija išdrįso šiek tiek paskubėti, galima tikėtis, kad ir kiti AMD partneriai neužilgo pristatys savo Tahiti LE sprendimus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos