CoolPad HD 9960 – kinų išmanusis telefonas „tik“ už $800


Turbūt jau visi pripratome, jog kai kurie kinų planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai gali viename įrenginyje įkūnyti visas šiuolaikines technologijas, o kartu suteikti įrenginiui tikrai patrauklią kainą. Tipiniu pavyzdžiu gali būti išmanusis telefonas Oppo Find 5, siūlantis keturių branduolių Snapdragon S4 Pro, 5“ Full HD ekraną ir 16 GB kaupiklį už $526 (~ 1420 lt). Antra vertus, būna ir atvirkštinių situacijų, kai esant galybei funkcijų, kinų įrenginys įvertinamas netgi brangiau, nei pasauliniai analogai. Prie tokių galima priskirti ir šios naujienos herojų CoolPad HD 9960.

Naujiena įvertinta nei daug, nei mažai – $800 (~ 2160 lt). Ką gi už tai mums siūlo gamintojas? Turime nVidia 4-PLUS-1 platformą su Tegra 3 procesoriumi, 1 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos integruotą duomenų kaupiklį. Išmanusis telefonas gavo 4,7“ įstrižainės 1280 x 720 raiškos ekraną, o jį nuo nepageidaujamo išorės poveikio saugo Gorilla Glass.

Nugarinėje CoolPad HD 9960 dalyje galima rasti kamerą su 13 MP raiškos sensorių su BSI technologijos palaikymu. Šaltinis taip pat pažymi, jog mobilus įrenginys yra valdomas operacinės sistemos Android 4.1 Jelly Bean, o komplekte bus galima rasti 2000 mAh talpos bateriją. Deja, jokių duomenų apie telefono matmenis arba svorį (galbūt čia slypi minėtos kainos paslaptis?), tačiau, iš esmės, visa tai galima atspėti iš kitų panašų ekraną turinčių įrenginių specifikacijų. Kodėl gamintojas už savo išmanųjį telefoną pageidauja tokios pinigų sumos, taip ir lieka neaišku.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos