Crucial pristatė žemo profilio operatyvios atminties modulius


Ne taip seniai buvo pasklidusi informacija apie kompanijos Crucial ketinimus išleisti žemo profilio operatyvios atminties modulius, kurie dirba, esant 1,35 V įtampai. Jie ne tik tausojo vietą sisteminio bloko viduje (tai kartais tiesiog būtina, kai bandomas įdiegti masyvus procesoriaus aušintuvas), tačiau gali pasigirti ir žemesniu energijos suvartojimo lygiu.

Praėjo maždaug savaitę po pirminės informacijos pasirodymo, o Crucial oficialiame puslapyje pasirodė pranešimas spaudai, kuriame kalbama apie žemo profilio modulius, priklausančius serijoms Ballistix Sport VLP ir Tactical LP. Apie naujienų specifikacijas kalbama tik tiek, kad jų talpa gali siekti iki 8 GB, tuo tarpu minimali įtampa, kaip jau minėta – 1,35 V. modulių aukščio sumažėjimas, lyginant su konkurentų sprendimais, gali siekti 15-35%.

Smulkūs prierašai leidžia sužinoti, jog po konkuruojančiais moduliais „A“ ir „B“ slepiasi atitinkamai operatyvioji atmintis G.Skill Ares ir Kingston HyperX Lovo. Kartu pranešama, kad Crucial Ballistix LP atminties moduliai jau prieinami prekyboje, juos šiuo metu galima įsigyti JAV prekybos tinkluose ir firminėje Crucial el. parduotuvėje. Reikia tikėtis, kad jie pasirodys ir Lietuvoje, kur galėtų sudaryti konkurenciją, pavyzdžiui, čia senokai įsitvirtinusiems Kingston žemo profilio atminties moduliams.

Crucial Ballistix Sport VLP asortimentą sudaro po vieną modulį pardavinėjami 4 ir 8 GB talpos sprendimai DDR3-1600 (9-9-9-24), taip pat prieinami jų pagrindu sukurti dviejų ir keturių kanalų rinkiniai. Crucial Tactical LP seriją sudaro DDR3-1600 (8-8-8-24) moduliai, kurių talpa taip pat svyruoja nuo 4 iki 8 GB, siūlomi ir dviejų bei keturių kanalų rinkiniai. Abiejų serijų sprendimai gali dirbti esant tiek 1,35 V, tiek ir 1,5 V įtampai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos