Debiutavo PC platformai skirtas Assassin’s Creed III


Prieš kulkas galima ir kirvuku pamojuoti, o prieš durklus galima ir lanku apsiginti

Leidėjas Ubisoft pranešė, jog Europos rinkoje pasirodė PC platformai skirta žaidimo Assassin’s Creed III versija. Šis daugeliui serijos gerbėjų reikšmingas įvykis atsitiko lapkričio 22 d., nors JAV rinka šį projektą gavo keliomis dienomis vėliau – lapkričio 20 d. Tiesa, jei jūs turite žaidimų konsolę XBOX 360 ar PS3, greičiausiai jau baigėte žaisti ir jau pamiršote, kas gi tas Assassin’s Creed III.

Kaip įprasta, siužetas plėtojamas keliose laiko plotmėse. Iš vienos pusės, mes seksime pagrindinio herojaus Desmondo likimą, kuris prijungtas prie unikalios mašinos, iškeliančios į paviršių genetinius prisiminimus. Iš kitos pusės – mes studijuosime kito herojaus – pusiau anglo, pusiau indėno Konoro – 30-ies metų gyvenimo periodą. Vaikinas dar nežino, jog nuo atsiskyrusios nuo D. Britanijos Jungtinės Valstijos išnaikins didžiąją indėnų dalį, todėl aktyviai kovoja dėl amerikiečių nepriklausomybės.

Be pagrindinės siužetinės linijos žaidime yra ir daugeliui žaidėjų skirtas režimas. Ir gana įdomus: jums teks tapti vienu ir paslaptingųjų žudikų ir keliauti ieškoti į save panašių. Ir kol medžiosite savo auką, kažkas medžios jus…

2 komentarai (-ų)

  1. ZeroFM parašė:

    penki metai išėjo nuo pirmos dalies o vis dar sup…. tutorial po 30min kaip šokinėt , kaip bėgti .

  2. Stalker parašė:

    pries tai buvusi dalis ir man patiko nors tokio tipo negaiminu


Kitos kategorijos naujienos