DirectX 11.1 bus prieinamas ir Windows 7 sistemoms


Kad ir kokie gandai besklandytų, panašu, jog API DirectX 11.1 galų gale vis tik atkeliaus į operacinę sistemą Windows 7, nežiūrint į tai, jog anksčiau kai kurie Microsoft atstovai kalbėjo priešingai. Priminsime, kad vienas iš programinės įrangos giganto darbuotojų praėjusią savaitę forume Microsoft Answers pranešė, jog DirectX 11.1 bus skirta tik Windows 8.

Tokiu būdu, buvo mano, kad norintiems gauti paskutines kompiuterinių žaidimų pasaulio naujienas, teks migruoti prie naujausios Microsoft operacinės sistemos. Aišku, tai galėjo sukelti ir daugybę kitų nepatogumų (o gal net ir nemalonumų): žaidimų kūrėjai galėtų tiesiog nesinaudoti naujojo API galimybėmis, jei galinčiųjų tai įvertinti skaičius būtų labai ribotas.

Operacinės sistemos Windows 8 vartotojams bus prieinama pilna DirectX 11.1 Runtime Package versija, kurios sudėtyje rasime Direct3D 11.1, Direct2D, DirectWrite, DXGI 1.2 ir atnaujintą Windows Imaging Component. Windows 7 savininkams dalį šių komponentų teks įsidiegti savarankiškai – tam reikalui bus skirtas atnaujinimas KB2670838, o vėliau jis bus integruotas į atnaujinimų paketą Service Pack 1 (kuriuo galės pasinaudoti dar jo neįdiegę Windows 7 savininkai). Aišku, neapsieisime ir be šaukšto deguto – bus prieinama versija 1.1 Windows Display Driver Model, o ne 1.2, kurią gaus tik Windows 8.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos