Pasirodė papildymas Sleeping Dogs: Nightmare in North Point


Dar vienas žaidimas atsidavė sudraskomas jau gerokai įgrisusiems zombiams: pagundai gauti daugiau pinigų pasidavė ne kas kitas, o žaidimo Sleeping Dogs kūrėjai, praneša resursas VG247.

Kūrėjai iš studijos United Front Games primena, kad pasirodė papildymas Nightmare in North Point, kuris į žaidimą prideda supuvusius smegenų ėdikus. Kalbama, jog ten yra netgi siužetas. „Jūsų laukia nedidelė siaubo istorija – panaši į ta, kurią matėte žaidime Red Dead Redemption: Undead Nightmare“.

Hong Kongą užgrobia „sukilę numirėliai“, kuriems vadovauja prisikėlęs gangsteris. Grįžęs iš ano pasaulio jakudza svajoja atkeršyti žudikams, o kartu ir užgrobti visą miestą. Sutrukdyti grobikams galite tik jūs, todėl reikia skubiai išmokti valdyti elektrą (naujas herojiškas talentas) ir išgaląsti iš persikų medžio padarytą kardą. Kodėl „persikų“? O kaip kitaip susitvarkyti su kinų vampyrais?

Papildymą išleido gerai pažįstama Square Enix, o DLC parduodamas sistemoje Steam, taip pat konsolių tinkluose PlayStation Store ir Xbox Live Marketplace. Kaina – $6,99.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos