Do Nothing for 2 Minutes prieinamas ir iPhone vartotojams


Pasirodo, šiais laikais sėdėti prieš kompiuterio monitorių ir nieko nedaryti bent keletą minučių yra baisiai sudėtinga. Projekto Do Nothing for 2 Minutes  autoriai jau yra sukūrę puslapį, kuris vartotojui rodo jūros peizažą, o kartu iš girdimas bangų ošimas. Ar daug žmonių ištvers tai, nejudindami pelės ir nepaspausdami nė vieno klaviatūros mygtuko? Statistika rodo, jo tai ištvėrė tik pusė iš maždaug 7,5 mln. puslapio lankytojų.

Ar tokie pat nekantrūs yra ir išmaniųjų telefonų vartotojai? Projekto autoriai nusprendė patikrinti ir tai, išleisdami iPhone skirtą aplikaciją. Šiuo atveju kelias minutes reikia žiūrėti į ekraną ir neprisiliesti prie jo, taip pat savo telefono nejudinti. Jei šios kelios sąlygos pažeistos, teks žiūrėti, kaip laikas skaičiuojamas iš naujo. Patiems kantriausiems galima bus „kentėti“ visas 30 minučių. Priminsime, jog aplikacija suderinama su iOS 5.0 arba naujesne versija ir kainuoja tradicinius $0,99.

  • Atsisiųsti Do Nothing for 2 Minutes iš App Store: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos