Nemokama knyga: Windows 8 apžvalga profesionalams


Korporacija Microsoft mūsų dėmesiui elektroninės knygos, kuri vadinasi „Introducing Windows 8 – An Overview for IT Professionals“, nemokamą versiją. Pastaroji turi tikrai daug naudingos informacijos, kuri padalinta į 11 skyrių, o visą knyga užima 147 puslapius.

Knygoje, kurią išleido „Microsoft Press“, o autorius yra Jerry Honeycutt, pasakoja apie patobulinimus ir daugybę naujų galimybių spalio 26 d. debiutavusioje operacinėje sistemoje Windows 8. Specialistams bus labai įdomūs skyriai, kurie pasakoja apie operacinės sistemos diegimo galimybes, jos atstatymą po įvairių nesklandumų, naršyklės Internet Explorer 10 funkcionalumą, saugumo klausimus, valdymą (grupių politikas ir t.t.).

Iš esmės, ruoškite savo planšetinius kompiuterius ar el. knygų skaitykles: pateikiama PDF formatu knyga vienareikšmiškai padės naudingai praleisti jūsų laisvą laiką (bent jau viešajame transporte ar ilgesnėje kelionėje). Aišku, jei tik jūsų netrikdo anglų kalba bei būtinybė didinti savo žinių bagažą IT srityje…

  • Elektroninė knyga „Introducing Windows 8 – An Overview for IT Professionals“ (apie 6,5 MB, PDF formatas): nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos