Apple partneris Foxconn nesugeba patenkinti iPhone 5 paklausos


Naujienų agentūros Reuters teigimu, korporacija Foxconn Technology Group, kuri šiuo metu yra didžiausias amerikiečių kampanijos Apple partneris, iki šiol susiduria su dideliais sunkumais ir negali patenkinti itin aukštos išmaniųjų telefonų iPhone paklausos.

Gaminti iPhone nėra taip paprasta“, – prisipažino žurnalistams interviu davęs Foxconn vadovas Terry Gou. „Mes kol kas esame labai toli nuo [išmaniųjų telefonų iPhone] paklausos patenkinimo“.

Šiuo metu Foxconn Technology Group yra vienas iš pagrindinių Apple iPhone surinkėjų. Tiesa, paskutiniu nuolat pasirodo gandai, jog „obuoliniais“ telefonais užsiims dar vienas Hon Hai Precision Industry konsorciumo, kuriam priklauso Foxconn Technology Group, padalinys – kompanija Foxconn International Holdings. Antra vertus, Terry Gou kol kas nesiryžo nei paneigti, nei patvirtinti šio gando.

Kartu Foxconn vadovas nesiruošė patikslinti, kokį modelį sunkiausia pagaminti. Kaip žinia, šiuo metu kompanijos gamyklos surenka iPhone 5, iPhone 4S ir iPhone 4. Iš kitos pusės, net ir oficialaus atsakymo nebuvimas leidžia suprasti, jog kalbama būtent apie penktos kartos Apple išmanųjį telefoną. Juo labiau, kad dar spalio mėnesį vienas iš aukštas pareigas užimančių Foxconn vadovų žurnalistams iš The Wall Street Journal prisipažino, kad iPhone 5 yra sudėtingiausias įrenginys, kokį tik teko gaminti jo kompanijai.

Priminsime, jog problemos dėl greitai susibraižančių iPhone 5 aliuminio korpusų privertė Foxconn sugriežtinti surinkimo kontrolę (dėl to netgi kilo darbuotojų streikas). Visa tai, savaime suprantama, stabdo gamybą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos