Samsung Galaxy S III užlaiko europinį Ativ S debiutą


Neseniai Internete pasirodė informacija, jog kompanija Samsung pradeda naujo išmaniojo telefono Ativ S su operacine sistema Windows Phone 8 tiekimą į D. Britanijos rinką, kurioje kiek anksčiau buvo galima rezervuoti šį mobilų įrenginį. Vis tik dabar teigiama, jog Ativ S tiekimas prasidės tik 2012 m. gruodžio pabaigoje. Tokiu būdu, išmanusis telefonas parduotuvių lentynose atsiras tik 2013 m. sausio mėnesį, tuo tarpu kitos Europos šalys Ativ S gaus dar vėliau.

Priminsime, jog Samsung Ativ S turi 4,8“ įstrižainės ekraną su HD Super AMOLED matrica. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 2 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon S4, dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu, 8 MP raiškos kamerą su autofokusavimo galimybe ir LED blykste, taip pat 1,9 MP kamerą priekinėje dalyje, 1 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB duomenų kaupiklį, 2300 mAh talpos bateriją taip SD/SDXC atminties kortelių skaitytuvą.

Šaltinių teigimu, užlaikymo priežastimi tapo gana paprasta priežastis – Ativ S naudoja tą patį ekraną, kaip ir Android flagmanas Galaxy S III. Pastarojo pardavimai auga kaip ant mielių (kompanija jau raportavo apie parduotus 30 mln. egzempliorių visame pasaulyje). Tikėtina, kad Samsung būtent dėl to ir sustabdė Ativ S gamybos tempus, kadangi komponentai ir medžiagos dabar nukreipiamos Galaxy S III gamybai. Reikia manyti, kad Microsoft tokio partnerio elgesio tikrai nebus sužavėta, tačiau korėjiečių kompanija elgiasi gana logiškai: geriau briedis (dideli pardavimai su Android) rankose, negu žvirblis girioje.

2 komentarai (-ų)

  1. Nepatenkintas parašė:

    Iškraipėt lietuvių liaudies patarlę! Niekšai!

  2. Tropics parašė:

    Juokingai iškraipė 😀 pakėlė nuotaiką.
    Nu ką, bet kas laukia windows 8, tai tikrai nebus patenkinti ir čia išlošia nokia ir htc.


Kitos kategorijos naujienos