GeForce GT 730M pastebėta Acer nešiojamame kompiuteryje


Išlaikant geriausias tradicijas, metų pabaigoje OEM kompiuterių gamintojų produkcijoje pasirodo grafiniai adapteriai, kurie priklauso dar nepristatytoms naujienoms. Tiesa, dažnai tokias naujienas lengviau būtų pavadinti „senienomis“, kadangi paprastai naujus metus sutinkama su pervadinta diskretine graika.

Štai jau niekam ne paslaptis, kad ASUS nešiojamų kompiuterių konfigūracijose atsirado diskretinė vaizdo plokštė Radeon HD 8550M. Ekspertų teigimu, turime reikalų su „ta pačia panele, tik su kita suknele“: naujos kartos grafinio adapterio vardo greičiausiai nusipelnė Radeon HD 7550M, turintis grafinis procesorių Thames su 400 universalių procesorių. Jau anksčiau rašėme, jog rinkoje Radeon HD 8550M prieinamas nešiojamo kompiuterio Asus VivoBook U38DT sudėtyje, o šios naujienos kaina D. Britanijos rinkoje sudaro £646 (~ 2715 lt).

Tiesa, machinacijomis mėgsta užsiimti ir pagrindinis kompanijos AMD konkurentas – „žalių“ stovyklos lyderė nVidia. Štai visai neseniai vienoje iš britų el. parduotuvių Skinflint pasirodė nešiojamas kompiuteris Acer Aspire V3-571G, kuris gavo diskretinę vaizdo plokštę GeForce GT 730M. Visai nekeista, kad šis „naujokas“ turi mergautinę pavardę, kuri žinoma kaip GeForce GT 630M. Tai grafinis procesorius GF108 su 96 CUDA procesoriais, tik Acer sprendimu atveju mes greičiausiai pamatysime 28 nm pagrindu sukurtą GPU. Minėtas nešiojamas kompiuteris siūlomas už £565 (~ 2370 lt). Turbūt visai nekeista, kad nei AMD, nei nVidia nesurengė jokių oficialių prezentacijų naujiems adapteriams pagarsinti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos