Gigabyte Z77X-UD4H ir atminties spartinimo „rekordas“


Kompiuterių entuziastams spartinimas išlieka garantuotu metodu padidinti sistemos produktyvumą, tačiau komplektuojančių dalių gamintojai jau seniai pavertė overclocking‘ą į pelno gavimo įrankį. Pavyzdžiui, mums siūlo primokėti už įrangą, geriau pritaikytą darbui, esant padidintiems taktiniams dažniams, taip pat ir gamyklinį paspartinimą, o profesionalių spartintojų pasiekimai naudojami reklamos tikslais.

Apie eilinį pasiekimą ekstremalių dažnių fronte pareiškė kompanija Gigabyte, paskelbusi sistemą su motinine plokšte Z77X-UD4H rekordininke, spartinant DDR3 tipo operatyviąją atmintį. Tiesa, reikėtų ir karto paminėti, jog rekordu tai galima vadinti tuomet, kai kalbama apie Intel Ivy Bridge platformą. Pasiekimo autoriumi tapo jau gerai overclocker‘ių pasaulyje žinomas Hicookie.

Entuziastas pasinaudojo dviem G.SKILL TridentX operatyvios atminties moduliais, kurių bendra talpa sudarė 8 GB, o procesoriumi buvo pasirinktas Core i7-3770K. pastarasis buvo paspartintas iki 4 GHz (35x 114,33 MHz), o operatyvioji atmintis dirbo 1676.9 MHz taktiniu dažniu, o tai leidžia kalbėti apie DDR3-3354 režimą (CL=11.0 – 13 – 13 – 35). Tie, kas jau puolė ieškoti motininės plokštės Gigabyte Z77X-UD4H, turėtų šiek tiek nurimti, kadangi parduotuvių lentynose ji turėtų pasirodyti šio mėnesio antroje pusėje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos