Gmail tapo populiariausia pasaulyje el. pašto tarnyba


Remiantis duomenimis, kurios publikavo kompanija comScore, sekanti Pasaulinio Voratinklio duomenų srautą, GMail dabar yra pačia didžiausia pasaulyje el. pašto tarnyba. Anksčiau šio titulo buvo nusipelniusi Microsoft tarnyba Hotmail.

Lapkričio mėnesio comScore ataskaita parodė, kad per nurodytą laikotarpį el. pašto tarnybą GMail aplankė 287,9 mln. unikalių vartotojų iš viso pasaulio, tuo tarpu Hotmail pavyko pasiekti „tik“ 286,2 mln. unikalių lankytojų. Reikia pažymėti, kad pirmiesiems lyderio permainą pavyko pastebėti resurso GigaOm atstovams.

Pašto tarnyba Yahoo, remiantis comScore duomenimis, liko trečioje vietoje – jos unikalių lankytojų skaičius siekė 281,7 mln. Antra vertus, JAV rinkoje būtent Yahoo yra lyderis savo sferoje ir gali pasigirti 76,7 mln. vartotojų, tuo metu kai GMail gali pasigirti 69,1 mln., o Hotmail – 35,5 mln.

Šių duomenų dėka dabar Google drąsiai ir užtikrintai pareikšti, kad yra el. pašto tarnybų lydere. Anksčiau paieškos gigantas jau buvo pranešęs apie tai, tačiau rėmėsi vidiniais duomenimis, tuo tarpu jokie trečių šalių šaltiniai to patvirtinti negalėjo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos