Google Chrome 23.0.1271.64: nuo šiol su GPU resursų išnaudojimu


Kompanijos Google kūrėjai pranešė, jog debiutavo finalinė interneto naršyklės Chrome 23.0 versija. Pastaroji programa gali būti įdiegta į programines platformas Windows, Linux ir Mac OS X.

Viena iš pagrindinių naujos versijos charakteristikų tapo aparatinės vaizdinės medžiagos dekodavimas, pasinaudojant GPU resursais – bent jau tai tiesa Windows skirtos Google Chrome atveju. Kūrėjų atstovų teigimu, toks funkcionalumas leis gana smarkiai optimizuoti energijos suvartojimą – pranešama, kad nešiojamo kompiuterio baterijos darbo laikas kai kuriais atvejais gali padidėti iki 25%. Taigi nuo šiol, jei tik dažnai naudojatės Youtube ir nuolat žiūrite vaizdo klipus per Google Chrome, jūsų nešiojamas kompiuterius su vaizdo dekodavimo GPU pajėgomis galimybe dirbs ilgiau.

Google Chrome 23.0.1271.64 taip pat gavo naują Flash Player versiją, kurioje, tiesa, daugiausia patobulinimų susiję su mobilia operacine sistema iOS, nors kai kurie klaidų pataisymai aktualūs operacinių sistemų Android, o taip pat Windows naršyklių Internet Explorer vartotojams.

Aišku, buvo ištaisytos ir surastos klaidos, ir pirmiausia – įvairiausio plauko pažeidžiamumai. Už kai kuriuos iš jų, tradiciškai, buvo sumokėtos premijos „skyles“ radusiems žmonėms.

  • Parsisiųsti Google Chrome 23.0: nuoroda (*.exe instaliatorius; 0,7 MB); nuoroda (*.msi instaliatorius; 30 MB)

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos