GTA 5 gali rezervuoti tik XBOX 360 ir Playstation 3 savininkai


Kaip ir buvo žadėta, startavo Grand Theft Auto 5 išankstiniai užsakymai. Deja, kalbama kol kas tik apie versijas, skirtas XBOX 360 ir Playstation 3, tuo tarpu apie PC versiją Rockstar Games šiuo metu nenori nieko sakyti.

Oficialiame puslapyje prieinamas britų ir amerikiečių mažmenininkų sąrašas (kai kurie jų netgi nurodė tikslią žaidimo debiuto datą – 2013 m. gegužės 30 d. Atsižvelgiant į tai, jog prieinamos tik konsolinės versijos, didžiųjų el. prekybos tinklų kol kas sąraše nėra. Rockstar serijos gerbėjams šiuo metu siūloma parsisiųsti oficialų paveiksliuką (pristatytas žemiau) bei, žiūrint į jį, medituoti, laukiant papildomos informacijos, nors tai iš kūrėjų pusės atrodo gana keistai.

Turimais duomenimis, šią savaitę Rockstar Games planavo pristatyti dar ir antrą GTA 5 vaizdo klipą, tačiau uraganas Sandy, nutraukęs Niujorke esančiai Rockstar studijai elektros tiekimą, sumaišė visas kompanijos kortas. Aišku, kūrėjai supranta, jog visi labai laukė naujo klipo, tačiau ragina GTA gerbėjus „nespaminti“ komentaruose ir šiek tiek pakentėti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos