GTA 5 bus net 3 pagrindiniai herojai bei didžiulės lokacijos


Iš naujausio žurnalo Game Informer numerio tapo žinoma apie naujausios veiksmo šaudyklės Grand Theft Auto 5 herojus. Žurnalistai pranešė, jog naujame projekte mes pamatysime net tris pagrindinius personažus.

Vienas iš jų bus gangsteris Maiklas iš Jungtinių valstijų rytinės pakrantės. Siužetas numato, jog jis persikelia į Los Santos miestą (Los Andželo miesto parodija), kad galėtų pradėti gyvenimo nuo nulio. Kai tik herojui pasirodė, jog jis jau pamiršo savo kriminalinę praeitį, jis vėl įtraukiamas į nuskalstamą veiklą. Siužetinė linija primins filmą „Krikštatėvis 3“ (The Godfather 3).

Herojui kompaniją palaikys dvi spalvingos asmenybės. Žaidime jis sutiks seną kolegą, kuris anksčiau pilotavo karinius lėktuvus, o dabar gyvena dykumoje ir piktnaudžiauja narkotikais. Prieš šios porelės taip pat prisijungs gangsteris Franklinas, kurio kriminalinė karjera tik prasidėjo. Jis dirba armėnų mafijai ir užsiima skolų išmušinėjimu.

Dabar įdomiausia dalis: žaidėjai galės valdyti visus pagrindinius herojus! Kontroliuoti bus galima tik vieną personažą, tačiau tai nereiškia, jog kiti du sėdės be darbo. Persijungti tarp herojų bus galima rankiniu būdu, o kartu įvykius seksime iš kelių rakursų, kaip to norėjo penktos dalies kūrėjai.

Kartu tas pats žurnalas pranešė, jog Grand Theft Auto 5 miestas bus žymiai didesnis, nei Red Dead Redemption, Grand Theft Auto 4 ir Grand Theft Auto: San Andreas virtualūs pasauliai kartu paėmus.

Rockstar Games vadovas Sam Houser teigė, kad kompanija nori į virtualų pasaulį perkelti visą Los Andželą, tačiau tai padaryti savo stiliumi. Jis mano, jog kūrėjams nepavyko to pasiekti Grand Theft Auto: San Andreas. Skirtingai nuo kitų projekto serijų, autoriai pasirūpins visos žaidybinės erdvės detalizaciją, įskaitant dangų ir jūrą – GTA 5 žaidėjai netgi galės nardyti su akvalangu.

Po jūros dugno tyrinėjimų bus galima pasinaudoti vandens transporto priemonėmis. Be viso kito žaidėjai galės užsiimti triatlonu, tenisu, skraidyti su deltaplanu ar žaisti golfą. Kūrėjai pabrėžė, kad kai kurie poilsio būdai bus prieinami tik vienam iš žaidimo herojų.

Priminsime, jog Rockstar Games daugelio laukiamą Grand Theft Auto 5 ketina išleisti 2013 m. pavasarį (kai kurių šaltinių minima balandžio pradžia).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos