Prognozuojama, kad GTA 5 pardavimai sieks 25 mln. kopijų


Vienas iš kompanijos EEDAR darbuotojų, analitikas Jesse Divnich, mano, kad su nekantrumu daugelio GTA serijos fanatų laukiamas Grand Theft Auto 5 gali pasiekti 25 mln. parduotų kopijų ribą per pirmuosius metus. GTA 5 debiutas, kai kurių ekspertų teigimu, turėtų įvykti pačioje 2013 m. balandžio mėnesį – būtent tą patį mėnesį pasirodė ir GTA 4.

„HD pramogų rinka yra daug nestabilesnė, kadangi savo gyvavimo ciklą baigia dabartinės kartos žaidimų konsolės, tačiau, laimei, tai neįtakoja mūsų mylimus AAA-projektus“, – teigia Jesse Divnich. „Pasirodymo data manęs praktiškai nejaudina. GTA 4 jau parodė, jog pasirodymas net ir balandžio mėnesį, kurio paprastai vengia žaidimų industrija, nesutrukdys pasiekti 20 mln. egzempliorių. Taigi ar tai būtų balandis, liepa ar apskritai žiema, aš iš penktos dalies tikiuosi maždaug 25 mln. pardavimų per pirmus 12 mėnesių juo žaidimo pasirodymo vitrinose“.

Priminsime, jog Grand Theft Auto 5 jau galima rezervuoti, tiesa, tai gali padaryti tik žaidimų konsolių XBOX 360 ir PS3 savininkai. Savo ruožtu, Rockstar Games žada parodyti projekto antrą vaizdo klipą lapkričio 14 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos