StarCraft II: Heart of the Swarm debiutuos 2013 m. kovo mėnesį


Šiek tiek pasiremontuojam ir vėl kylam į kovą prieš nesibaigiančias priešų ordas…

Korporacija Blizzard Entertainment paskelbė, kada debiutuos Heart of the Swarm – pirmasis strateginio žaidimo StarCraft II papildymas. Debiutas turėtų įvykti kitų metų kovo 12 d. Vartotojams bus pasiūlytas StarCraft II: Wings of Liberty siužetinės linijos pratęsimas, o pagrindiniu herojumi, savaime suprantama, taps Sara Kerigan.

Heart of the Swarm bus galima rasti 20 naujų užduočių. Žaidėjas galės vystyti savo tuntą ypatingų karių rūšių ir gebėjimų dėka, kuriuos bus galima rasti tik kampanijos režime. Evoliucija bus vykdoma per mutacijas, kurios būdingos zergams. Jų dėka bus galima gauti daug galingesnius padarus.

Kūrėjai taip pat žada nedidelius evoliucinius patobulinimus ir grafikoje, taip pat pokyčius ir daugelio vartotojo režime. Standartinė versija bus papildyta ir skaitmenine Digital Deluxe. Skaitmeninėje, nepamirštant pačio žaidimo, bus galima rasti „papildomą medžiagą apie žaidimą ir kitus kompanijos projektus“. Kolekcinis leidimas turės bonusus, kuriuos bus galima paliesti: tai ir 144 puslapių albumas su paveiksliukais, diskas su filmu apie žaidimo kūrimą, garso takelis, taip pat padas uodeguotam kompiuteriniam gyvūnėliui. Užsakymai jau priimami. Žaidėjams, kurie norės mėgautis Activision Blizzard projektu, reikės užsiregistruoti sistemoje Battle.net.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos