Hitman: Absolution – trečio asmens šaudyklė jau prekyboje


Stealth action ir trečio asmens šaudyklės samplaika Hitman: Absolution jau guli specializuotų kompiuterių lentynose, nustūmusi į šonus visas senienas, praneša Square Enix, pridurdama, jog šiandien, lapkričio 20 d., pasaulis gavo eilinę juodą žymą Nr. 47. Teigiama, kad žaidimu galės mėgautis visų pagrindinių žaidimų platformų savininkai – PC, XBOX 360 ir PS3. Prie projekto prakaitavo studija IO Interactive, tuo tarpu perkėlimu į PC platformą užsiėmė Nixxes Software komandos nariai.

Hitman: Absolution – tai visiškai nauja Agento 47 – pliko vaikino su juodu kostiumu, baltais marškiniais ir kraujo spalvos kaklaraiščiu – istorija. Žaidime turėsime elgtis labai paprastai: tiesiog naikinsime viską ir visus, kas trukdys – greitai, garsiai, slapčia, pasitelkdami snaiperį arba kirvį, pasinaudoję paradinėmis durimis arba tik personalui skirtu įėjimu. Žodžiu, metodų yra visa galybė, o ribos tik jūsų fantazija. Antra vertus, seni Hitman gerbėjai gali kiek nusivilti, kadangi IO Interactive gana smarkiai pakeitė koncepciją, sutrumpindama lygius ir atsisakydama didelių žudymo galvosūkių, pasirinkdama kompaktiškus.

Beje, žaidimas turi ir tinklinį režimą, dirbantį asinchroniniu principu. Ir tai bus gana įdomus užsiėmimas: koks nors žaidėjas atliks kažką neįtikėtino, pasirinkdamas atsitiktinę auką ir įvykdęs, rodės, neįmanomą misiją. Po viso šito rezultatas patalpinamas Internete, o mūsų užduotis bus išsiaiškinti, kaip jis tai padarė. O galbūt netgi reikės pakartoti visa tai…

Kai kurie žaidimų portalai (pavyzdžiui, IGN, Joystiq ir kiti) jau iš anksto buvo gavę žaidimo kopijas su galutine projekto versija, o absoliučioje daugumoje atvejų apžvalgose rasime tikrai teigiamus įvertinimus su galutinėmis rekomendacijomis „Must Have“. Tiesa, tik tiems, kurie jau patenka į „18+“ žaidėjų kategoriją.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos