HTC DROID DNA su 5” ekranu anonsas – lapkričio 13 d.


Tapo žinoma preliminari išmaniojo telefono HTC DROID DNA anonso data, apie kurio debiutą mobiliojo ryšio operatoriaus Verizon Wireless asortimente prieš kurį laiką ėmė skelbti eilė gandų. Remiantis šviežiais duomenimis, HTC ir Verizon 5“ įstrižainės ekraną turintį mobilų įrenginį (tikėtina, kad tai bus HTC J Butterfly modifikacija) gali pristatyti jau kitą savaitę, lapkričio 13 d., specialiame Niujorke įvyksiančiame renginyje. Apie tai galima spręsti iš pakvietimą į prezentaciją, į kurią pakviesti žurnalistai.

Savo ruožtu, mobiliojo įrenginio pardavimai Verizon Wireless salonuose prasidės gruodžio mėnesį. Kalbant apie HTC DROID DNA specifikacijas, jos turėt būti panašios to paties HTC J Butterfly charakteristikas. Tai bus išmanusis telefonas su 5” įstrižainės Super LCD 3 ekranu ir Full HD 1080p (1920×1080) raiška (440 ppi). Įrenginys dirba su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean.

Taip pat kalbama apie keturių branduolių procesorių Snapdragon S4 Pro (APQ8064), dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu ir turintį GPU Adreno 320, 8 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje su galimybe įrašyti Full HD vaizdinę medžiagą, taip pat 2.1 MP raiškos kamerą priekyje, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB talpos duomenų kaupiklį, micrSD atminties kortelių skaitytuvą, HDMI lizdą, IrDA sąsają, bevielio ryšio adapterius Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, NFC technologijos palaikymą.

Išmaniojo telefono baterijos talpa lygi 2020 mAh, svoris – 140 gramų, spalvinė gama – juoda, balta arba raudona. Taip pat žinoma, jog įrenginiai palaiko DLNA technologiją, taip pat mobiliojo ryšio standartus LTE, CDMA/GSM/UMTS/GPRS.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos