Ice Cream Sandwich – jau ketvirtadalyje įrenginių, lyderė – Gingerbread


Android 4.0 Ice Cream Sandwich tampa vis masiškesne versija tarp visų įrenginių su mobilia Google programine platforma. Iš prisijungusių prie el. parduotuvės Google Play versiją Ice Cream Sandwich turėjo 25,8%, tuo tarpu per analogišką laikotarpį prieš mėnesį šis rodiklis sudarė 23,7%, o rugpjūtį – 20,9%.

Palyginimui: Android 4.1 Jelly Bean dalis spalio mėnesį išaugo iki 2,7% (prieš mėnesį buvo 1,8%). Antra vertus, vis dominuojančia išlieka Android versija 2.3 Gingerbread, kuri įdiegta 54,2% visų Android įrenginių. Tai yra kiek mažiau nei prieš mėnesį, kai šis rinkos dalis siekė 55,8%. Tokiu būdu, Gingerbread ir toliau lieka Android pasaulio karaliumi, nežiūrint į tai, jog ši versija yra dviejų metų senumo. Vis tik pastebima, kad jos pozicijos po truputį silpsta.

Beje, Android 2.2 Froyo vis dar išlieka gan rimta jėga, užimdama 12%. Trys versijos, kurios pasirodė dar prieš Froyo, kartu paėmus turi 3,5%, o Android 3.1/3.2 Honeycomb šiuo metu įdiegtas į 1,8% įrenginių. Google ir jos partneriai skiria vis daugiau jėgų, kad kuo greičiau būtų įdiegtos Ice Cream Sandwich ir Jelly Bean versijos, tačiau procese dalyvauja tiek mobilių įrenginių gamintojai, tiek ir operatoriai, taigi procesas, tikėtina, užsitęs.

4 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  2.* versijų paplitimas parodo, kiek Android įrenginių nėra naudojami išmaniai.

  • Saulius parašė:

   Nebutinai, gal tiesiog parado, kad 2.* versiju telefonai yra gerokai pigesni nei su 4.* Automatiskai del to ju ir daugiau yra, pats naudoju 2.3, ir nesiskundziu, o del neismanumo nesutikciau, isnaudoju visas funkcijas.

 2. ooo parašė:

  va čia ir yra pagrindinė Android nesamonė. Naujausias osas sukasi vos ketvirtadalyje irenginių:))))) Debilizmas, masė gamintoju siulo naujausius telefonus kuriuose sukasi 2.3 osas. Vien tik brangiausiuose modeliuose, vadinamuose flagmanuose diegiama naujausia android sistema.

  • guru parašė:

   android gamintojams naudingiau parduoti naują telefoną ar tabletą, nei pastoviai kruštis prie os atnaujinimo. viskas į pinigus atsiremia. už tai ir turim krūvą senienų su galybe softo skylių.


Kitos kategorijos naujienos