Intel inžinieriai prisidirbo su „ateities kompiuteriu“ NUC


Ateities asmeninis kompiuteris – štai taip garsiai kompanija Intel pavadino savo naują kūrinį Next Unit of Computing (NUC), kuris buvo pristatytas birželio mėnesį vykusios parodos Computex 2012 metu. Vis tik pasirodė, kad Intel inžinieriai ne pačiu geriausiu būdu susitvarkė su savo užduotimi, o NUC reikalauja būti perdaromas, teigia resurso Tech Report žurnalistai.

Modelio su Thunderbolt jungtimi testavimo metu pasirodė, jog didelių duomenų kiekio perdavimo per Wi-Fi metu (testinis failas sudarė 5 GB) priverčia Intel NUC tiesiog „pakibti“. Negana to, po sistemos perkrovimo kompiuteris sugalvoja pamesti sisteminį diską, todėl „protas atgaunamas“ tik tuomet, kai atjungiamas elektros maitinimas. Pasirodė, jog problemų priežastimi tapo tiesiog neapgalvota aušinimo sistema.

Aušinimo sistema, kuri matoma nuotraukose, tiesiog nesugeba susitvarkyti su savo užduotimi: komponentų išskiriamas šilumos kiekis toks didelis, kad Intel teks dar kartą permastyti savo „ateities projekto“ įgyvendinimo būdus. Žurnalistai rado paprastą sprendimą – tereikia nuimti viršutinį Intel NUC dangtelį, kad sistema gautų daugiau vėsaus oro. Antra vertus, galima paspartinti ventiliatoriaus apsukas, tačiau tuomet tikrai kentės vartotojų ausys. Tikėtina, jog Intel inžinieriams teks rimtai permąstyti aušinimo sistemos konstrukcijos ypatumus, galbūt netgi visą korpusą paversti aušinimo sistema.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos