Internet Explorer vėl turi problemų: šįkart nekrauna puslapių


Kai kuriems internautams neseniai teko susidurti su tokia problema – eilė puslapių tiesiog neužsikraudavo, jei naudojama naršyklė Internet Explorer. Kai kurie puslapiai užsikraudavo maždaug 10-15% ir „pakibdavo“, o kai kurie – apskritai neatsidarydavo.

Įdomiausia yra tai, jog su visomis kitomis aktualių versijų naršyklėmis (Google Chrome, Opera, Firefox) jokių problemų nebuvo pastebėta.

Aišku, tie vartotojai, kurie yra nusiteikę „iki pažaliavimo“ aiškintis tol, kol nebus surasta priežastis, ėmėsi veiksmų: tikrintas „hosts“ failas, naršyklės nustatymai buvo atstatinėjami į gamyklinius, kapstytas registras, o kai kam netgi šaudavo į galvą persiinstaliuoti visą operacinę sistemą ar imtis „geležies“ testavimo (o gal netyčia?..)

Vis tik problema slypėjo šiek tiek arčiau, nei buvo galima tikėtis – kaltininku tapo naujausia Adobe Flash Player versija. Po šio priedo atjungimo Internet Explorer kuo puikiausiai atidarydavo bet kurį Interneto puslapį.

Žinoma, dalis Flash turinio nebeveikė, tačiau kartu tapo aišku, jog tai yra tik laikinas problemos sprendimas. Bent jau iki tol, kol kompanijos Adobe Systems specialistai neišleis naujos Adobe Flash Player versijos, skirtos nuo programinės klaidos nukentėjusiai Internet Explorer.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos