Antros kartos iPad mini gali gauti Retina ekraną


Nepraėjo ir savaitės nuo to momento, kai prekyboje pasirodė Apple planšetinis kompiuteris iPad mini, o Internete jau pasklido gandai, kurie tvirtina žinantys naujos informacijos apie būsimus modelius.

Priminsime, jog kompaktiškasis iPad mini aprūpintas sensoriniu 7,9“ įstrižainės ekranu su IPS matrica ir multi-touch palaikymu. Ekrano raiška sudaro 1024 x 768 taškų, taigi galima kalbėti apie 163 ppi rodiklį. Palyginimui: paprasto iPad 9,7“ įstrižainės Retina ekranas turi 2048 x 1536 taškų raišką, taigi kalbama apie 264 ppi rodiklį.

Pranešama, kad kiek arčiau 2013 m. vidurio kompanija AU Optronics pagaliau sugebės serijiniu būdu gaminti 7,9“ įstrižainės Retina ekranus, kurių raiška siektų 2048 x 1536 taškų. Toks pasiekimas Apple būtų tikrai į naudą, kadangi jos iPad mini ekranas tuomet galėtų pasigirti 497 ppi rodikliu.

Tokiu būdu, analitikai jau prognozuoja, kad Apple kitų metų II pusėje pradės ruošti antros kartos iPad mini su modernizuotu ekranu.

Priminsime, kad šių metų III ketvirtyje visame pasaulyje buvo realizuota apie 27,8 mln. planšetinių kompiuterių, iš kurių apie 14 mln. buvo įvairios iPad modifikacijos. Savo ruožtu, Apple ketvirčio pardavimų dalis sumažėjo nuo 59,7 ir 50,4%, nors ekspertai prognozuoja, kad po iPad mini ir iPad 4 pristatymo ši netektis bus gana greitai kompensuota.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos