Bandome sudaužyti – iPad mini prieš Google Nexus 7


Ne taip seniai pasirodęs Apple planšetinis kompiuteris iPad mini jau spėjo būti palygintas su konkurentais, tarp kurių vietos atsirado ir Google planšetei Nexus 7. Tačiau „popierinis“ specifikacijų palyginimas – tik pusė darbo, taigi gerai žinomas resursas Android Authority nesiėmė skaičiuoti taškų skaičiaus ekranuose ar procesorių galingumo, o tiesiog eilinį kartą atliko negailestingą „crash“ testą. Google ir Apple gaminiai tiesiog buvo numesti iš maždaug pusantro metro aukščio.

Kaip matyti iš vaizdo klipo, kompaktiškasis Apple planšetinis kompiuteris yra kiek ištvermingesnis, lyginant su Android konkurentu: jis išsaugojo savo darbingumą po trijų iš eilės kritimų ant akmeninio grindinio serijos, ir visa tai nežiūrint į sugadintą ekraną, įbrėžimus bei įskilusį korpusą.

Taip pat savo testų versiją pasiūlė kompanijos SquareTrade specialistai, kurie užsiima elektroninių įrenginių garantiniu aptarnavimu. Teste sudalyvavo tie patys iPad mini bei Google Nexus 7, o taip pat „didelis“ trečios kartos iPad. Be to, jog planšetinis buvo mėtomos, jos dešimčiai sekundžių buvo panardinamos į vandenį. Pastarąjį testą sėkmingai atlaikė tik iPad mini, tuo tarpu kitos dvi planšetės… Žodžiu, geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos