iPhone 5 tiekimo apimtys IV ketvirtyje gali siekti 40 mln. vienetų


Taivano resurso DigiTimes šaltiniai, susiję su kompanijos Apple tiekėjų grandimi, pranešė, kad išmaniajam telefonui iPhone 5 skirtų komponentų tiekimo apimtys lapkričio mėnesį gali siekti 13 – 14 mln. vienetų, o gruodžio mėnesį – 16-18 mln. vienetų. Tokiu būdu, gali prognozuoti, kad kompanija iš Kupertino savo penktos kartos telefono tiekimą IV ketvirtyje padidins iki 40 mln. vienetų.

Teigiama, kad Apple iPhone 5 pardavimus rugpjūtį ir rugsėjį neigiamai įtakojo nepakankamas kai kurių komponentų tiekimo lygis, dėl to kilo nerimas, kad tiekimo grandinė nesugebės užtikrinti norimo 40 mln. kiekio per paskutinįjį šių metų ketvirtį.

Vis tik iPhone 5 skirtų komponentų tiekimą gali pavykti padidinti iki 13-14 mln. vienetų dar šį mėnesį todėl, kad tam tikrų esminių komponentų tiekėjai sugebėjo susitvarkyti su broko lygiu (matyt, turima omenyje japonų gamintoją Sharp, kuriam iki šiol niekaip nepavykdavo sureguliuoti savo „in-cell“ ekranų gamybos). Šaltiniai taip pat tvirtina, kad iPhone 5 pardavimai pradės didėti jau šį ketvirtį, o augimas tęsis visą 2013 m. pirmąjį ketvirtį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos