Ivy Bridge-E procesoriai turės ne daugiau 6 branduolių


Mes jau žinome, kad serveriniai procesoriai Intel Ivy Bridge-EP turės iki 12 skaičiavimų branduolių. Tačiau Ivy Bridge-E sprendimai, kurie bus skirti užkietėjusiems entuziastams, kaip ir pirmtakai Sandy Bridge-E, gaus ne daugiau kaip 6 branduolius, praneša resursas CPU-World. Kartu pateikiami duomenys ir apie pakeitimus, kurie bus padaryti procesoriuose Core i7-49xx.

Taigi Ivy Bridge-E bus gaminami, naudojant 22 nm technologinį procesą. Linijos flagmanas gaus 6 branduolius ir 15 MB L3 spartinančios atminties, tuo tarpu jo pagrindiniu privalumu prieš pirmtaką taps patobulintas operatyvios atminties kontroleris: jis išsaugos keturis kanalus, kiekvienas iš jų palaikys keturis modulius po 8 GB kiekvienas. Procesoriai oficialiai palaikys PCI Express 3.0 sąsają.

Niekur nedings tokios technologijos, kaip Hyper-Threading, Turbo Boost, VT-x ir VT-d, o iš palaikomų Ivy Bridge-E naujų instrukcijų galima paminėti rinkinį Float 16. Būsimų naujokų taktinis dažnis bus kiek didesnis nei Sandy Bridge-E, tačiau jų tipinis TDP lygis, tikėtina, išliks ankstesniame lygmenyje – 130 W.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos