Amazon pradeda prekiauti planšete Kindle Fire HD 8.9


Kompanija Amazon pranešė, jog pradeda prekiauti dar rugsėjo mėnesį pristatytu planšetiniu kompiuteriu Kindle Fire HD 8.9, kuris gavo 8,9“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080) raiška, arba 254 ppi. Iš ankstesnių kompanijos vadovo pasisakymų galima suprasti, kad ekranas yra pagrindinis šio planšetinio kompiuterio privalumas (bei kompanijos pasididžiavimas). Juo labiau, kai žinoma kaina: už 16 GB modelį bus prašoma viso labo $299 (~ 810 lt).

Kindle Fire HD 8.9 gavo dviejų branduolių procesorių Texas Instruments OMAP 4470, dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu ir turintį integruotą grafiką PowerVR SGX544. Kompanija pabrėžia MIMO technologijos palaikymą, kuri leidžia padidinti Wi-Fi darbo stabilumą bei duomenų perdavimo greitį. Bazinis variantas vartotojams siūlys reklamines užsklandas, kurių vartotojas galės atsisakyti už papildomus $15. Taip pat už papildomą mokestį galimas ir garantijos pratesimas iki dviejų metų – tam prireiks kišenę patuštinti $90.

Viena iš įdomesnių Amazon planšetės pabrėžiamų charakteristikų – tai laisvos vietos duomenų kaupiklyje dydis. Matyt, kompanija atkreipė dėmesį į neseną įvykį, kai vienas vartotojas padavė Microsoft į teismą dėl mažesnės prieinamos talpos nei deklaruojama (kaip žinia, Surface RT 32 GB atveju vartotojas gali pasinaudoti tik 16 GB laisva vieta). Taigi Amazon apsidraudė ir nurodė, kad iš 16 GB vartotojui bus prieinama 12,7 GB, o 32 GB versijos atveju – 27,1 GB.

Reikia pabrėžti, kad dabar užsakytas planšetes pirkėjai gaus ne anksčiau kaip gruodžio 3 d., tai praneša pati kompanija savo el. parduotuvėje. Taip pat galima paminėti, jog kitą savaitę bus pradėta prekiauti ir Kindle Fire HD 8.9 versija su 4G LTE palaikymu. Be sutarties toks modelis kainuos $499 (~ 1350 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos