Kinijoje vis tik gali debiutuoti PlayStation 3, praėjus vos 6 metams


Kompanija Sony pagaliau gavo leidimą Kinijoje prekiauti savo žaidimų konsole PlayStation 3. Priminsime, jog Kinijoje „kapitalistinės‘ konsolės yra formaliai nelegalios. Pranešama, kad Kinijos valdžia suteikė Playstation 3 „Privalomą Kinijos sertifikatą“ dar šių metų liepos mėnesį, tačiau oficialus konsolės pasirodymas šioje šalyje dar tik ruošiamas. Antra vertus, kai kurių ekspertų teigimu, premjeros gali ir nebūti, kadangi žaidimai vis tik yra brangūs, o ir pardavimų kanalai dar nėra tinkamai išplėtoti.

Priminsime, jog iš pradžių PlayStation 3 debiutavo Japonijoje, o tai įvyko prieš šešerius metus. Kinija uždraudė žaidimų konsoles dar tolimais 2000-aisiais, motyvuojant siekimu apsaugoti augančią kinų kartą, tačiau vartotojai visąlaik randa išeitį – atsirado pilkoji žaidimų sistemų rinka, kuri dar labiau padidino piratavimo lygį.

Reikia paminėti, jog ir korporacija Microsoft Kinijos rinkoje niekada nebuvo pristačiusi Xbox 360. Lygiai taip pat atsitiko ir su kompanijos Nintendo konsole Wii (tiesa, japonai čia parduoda kitokią konsolę, pavadintą iQue). 3DS XL kinų vartotojus turėtų pasiekti šių metų gruodžio mėnesį, o apie tai Nintendo pranešė dar praėjusios savaitės pabaigoje – bus panaudoti trys išskirtiniai dizaino sprendimai. Kiekvienas iš jų turės jau įdiegtus Mario Kart 7 ir Super Mario 3D Land.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos